Flotte dager i Colombia

07.10.2025
OPPDATERT: Reisefølget fra Gjerpen misjonskirke har fått en varm velkomst i Colombia.
Flotte dager i Colombia

En utvidet høstferie, kombinert med en misjonstur til varme Colombia – ja, det høres nesten ut som en drøm. Men det ble altså realiteten for noen av misjonskirkens medlemmer i høst.

Flotte dager i Colombia Flotte dager i Colombia

Det er lagt opp til et hektisk dagsprogram. Delegasjoen fra Gjerpen misjonskirke er i gange med å besøke prosjekter, skoler og kirker i byene Bogota, Barranquilla og Cartagena. Men det er også satt av tid til å være turist og til å bli bedre kjent med våre trossøsken i Colombia.

Mens vi venter på en en full reiserapport, kan vi sniktitte på turbildene som ligger på menighetens Facebook-side.

På vei til kysten ble turbussen stoppet og ble ransaket med en narkotikahund. Heldigvis fant politiet ikke noe, så de fikk kjøre videre. Bildet av ransaking og fra landskampen Colombia – Norge kan du se nedenfor.

☺️ Les mer om det som som skjer i kirka vår framover.

Flotte dager i Colombia Flotte dager i Colombia Flotte dager i Colombia Flotte dager i Colombia Flotte dager i Colombia Flotte dager i Colombia Flotte dager i Colombia Flotte dager i Colombia Flotte dager i Colombia Flotte dager i Colombia Flotte dager i Colombia Flotte dager i Colombia Flotte dager i Colombia Flotte dager i Colombia

Ønsker du samtale eller kontakt med oss ring pastor Torbjørn Glenna 93 84 84 92 for å gjøre en avtale. 

Kontakt oss
Gjerpen misjonskirke
Luksefjellvegen 451
3721 Skien

938 48 492

postgmk@gmail.com

Kontortid:
Tirs. 09.00- 14.00
Tors. 09.00- 10.30

Følg oss på Facebook

 
Powered by Cornerstone